Fryzjerstwo

ZABIEGI NA WŁOSY

ODŻYWIANIE I REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

Smartbond L’oreal – kompleksowa ochrona i odbudowa włosów Jest to system pielęgnacji włosów, który odbudowuje mostki dwusiarczkowe, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych, takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. System pielęgnacji wykonujemy w trakcie zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji lub jako osobny zabieg rekonstruujący.
Efekt: zdrowe i lśniące włosy.

Formuła Metal Detox od L’oreal Professionel Zabieg oczyszcza z metali i chroni włosy farbowane i dekoloryzowane.
Czy wiesz, że podczas każdego mycia włosów metale zawarte w wodzie wnikają do ich włókien? Mogą być odpowiedzialne za łamliwość, niszczenie się włosów oraz nierówny efekt koloryzacji podczas usługi w salonie. Innowacyjna gama Metal Detox odpowiada na ten problem neutralizując metale już we włóknach włosów. Metal Detox chroni włókna włosów przed wnikaniem i osadzaniem się w nich metali. Zawarte w niej opatentowane składniki Glikoamina + Ionène wnikają głęboko w strukturę włosów, ułatwiając i zabezpieczając procesy koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki niej włosy stają się mniej porowate, są odżywione, wygładzone i pełne blasku. Kolor jest jednolity i efekt koloryzacji dłużej się utrzymuje. Wegańskie odżywianie L’oreal Source Source Essentielle Daily to wegańska pielęgnacja, która zachwyci każdego. W 99% naturalna. Na wstępie delikatnie oczyści skórę głowy wraz z włóknem włosa, następnie intensywnie nawilży i odżywi, włosom nada miękkości oraz ekstremalnego blasku. Skład: esencja z liści akacji i aloesu, olej z pestek słonecznika i olej kokosowy

Joico rekonstrukcja włosów
 Zabieg pielęgnacyjny JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.
 
Wykonany przed koloryzacją  sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione. Staną się podatne na stylizację, a ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony. Włosy kręcone uzyskają pełny i wyrazisty skręt.
W JOICO  zawarte są wyłącznie najlepsze, cenione na całym świecie składniki: masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olejek z Magnolii i wiele innych.
Rekonstrukcja włosów w 4 krokach
Krok 1 – OCZYSZCZANIE
Skutecznie usuwa  wszelkie mikrozanieczyszczenia – łuski włosa są otwarte i gotowe na dalsze etapy pielęgnacyjne
Krok 2 – WYGŁADZANIE
Dokładnie wyrównuje powierzchnię – włosy stają się idealnie gładkie i miękkie
Krok 3 – REKONSTRUKCJA
Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę – włosy stają się elastyczne i sprężyste
Krok 4 – NAWILZANIE
Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność – włosy stają się lśniące i podatne na układanie.  

Wegańskie odżywianie L’oreal Source
Source Essentielle Daily to wegańska pielęgnacja, która zachwyci każdego. W 99% naturalna.
Na wstępie delikatnie oczyści skórę głowy wraz z włóknem włosa, następnie intensywnie nawilży i odżywi, włosom nada miękkości oraz ekstremalnego blasku.
Skład: esencja z liści akacji i aloesu, olej z pestek słonecznika i olej kokosowy.

Peeling skóry głowy
Zadaniem peelingu wykonywanego na skórze głowy jest oczyszczenie skóry z pozostałości po kosmetykach i usunięcie z niej martwego naskórka. Podczas krótkiego masażu, który jest nieodłącznym elementem peelingu, poprawia się krążenie krwi w komórkach skóry, dotlenia cebulki i ułatwia skórze przyjmowanie składników odżywczych. A to przekłada się na efekty, które mogą być naprawdę zaskakujące.
Efekty:
włosy są odbite u nasady, skóra jest odżywiona, włosy wolniej się przetłuszczają, zmniejsza się swędzenie skóry, znikają podrażnienia, cebulki otrzymują więcej substancji odżywczych, włosy zaczynają szybciej rosnąć, zmniejsza się wypadanie włosów, włosy są mocniejsze i bardziej lśniące
Szczególnie polecane dla osób, które mają problemy takie jak:
osłabione włosy, podrażniona, zaczerwieniona skóra, częste swędzenie skóry głowy, szybkie przetłuszczanie się skóry głowy, wolny wzrost włosów, brak lekkości i objętości włosów, łupież, krostki na skórze głowy, wypadanie włosów

Cena

zabiegu

zobacz cennik