fbpx

Fryzjerstwo

ZABIEGI NA WŁOSY

KOLORYZACJA OD L’OREAL PROFESSIONNEL

Koloryzacja włosów pozwala uzyskać każdej kobiecie nowy i piękny odcień włosów. Dzięki bogatej palecie barw, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek. Przy koloryzacji korzystamy z kosmetyków marki L’Oreal, zapewniających trwałość i głębię koloru przy jednoczesnej pielęgnacji włókien włosa.

Koloryzacja L’oreal Majirel
To trwała koloryzacja, doskonale kryjąca siwe włosy. Dzięki innowacyjnej formule Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, jednocześnie działając od wewnątrz oraz na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są wzmocnione i bardziej odporne na zniszczenie.

Koloryzacja L’oreal Inoa
Pozwalają nam na skuteczną koloryzację bez amoniaku. Dzięki temu skóra naszej głowy jest lepiej chroniona przed podrażnieniami, sam proces farbowania włosów jest o wiele przyjemniejszy, gdyż nie musimy wdychać ostrego, duszącego zapachu jaki ten związek chemiczny wydziela. Koloryzacja bez amoniaku to nie jedyna korzyść jaka płynie z farb Inoa. W celu jak najlepszej pielęgnacji i ochrony naszych włosów, marka L’Oréal wzbogaciła koloryzację Inoa o odżywcze olejki. W efekcie otrzymujemy nawilżone, odżywione i wzmocnione włosy, nienaruszone przez zbyt intensywną koloryzację.

Kontrast / Balleyage
Koloryzacja włosów polegająca na pokryciu ich kilkoma kolorami. Złożona koloryzacja mająca na celu stworzeniu 3-wymiarowego wibrującego melanżu kolorystycznego na bazie wybranego koloru.

Koloryzacja Ombre / Sombre (Duo Color)
Koloryzacja z nadaniem włosom efektu przejścia od ciemniejszych do jasnych włosów na bazie wybranego koloru. Zabieg polega na delikatnym rozjaśnieniu końcówek włosów lub ich pasm, a następnie stonowaniu całego koloru, tak aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny, a odrost łatwy do skontrolowania.

Air Touch
Najwyższy Standard Koloryzacji
Technika stworzona dla klientów wymagających, szukających efektów jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.
Efekt : koloryzacja trójwymiarowa, naturalny odrost, delikatne pojaśnienia i prawie niewidoczne przejścia
Ciesz się pięknymi włosami nawet klika miesięcy, bez konieczności odświeżania efektu.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik