Fryzjerstwo

ZABIEGI NA WŁOSY

KERATYNOWE I WEGAŃSKIE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Zabieg keratynowego wygładzania włosów CocoChoco
Jest to zaawansowana technologia, która przemieni zniszczone, nadwyrężone zabiegami chemicznymi włosy w piękne, wygłądzone, zregenerowane i lśniące. Keratynowy balsam, który jest naturalnego pochodzenia substancją, został stworzony z wyselekcjonowanych, organicznych składników, dzięki czemu daje włosom szansę do powrotu do ich pierwotnego stanu – naturalnego i zdrowego wyglądu.

Keratyna stworzona została na bazie ekstraktu z kakaowca. W swoim składzie zawiera polimery, które chronią przed działaniem ciepła prostownicy, jak również hydrolizat czystej keratyny, witaminy, ekstrakt z kakaowca, kolagen i mieszankę silikonów. Keratynę można zaaplikować na wszystkich rodzajach włosów.

Proces aplikacji kosmetyku na włosy trwa od 1,5 do 3 godziny, po aplikacji keratyna jest wprasowywana we włosy za pomocą prostownicy o temperaturze ok 230° C, która wtłacza produkt w głąb struktury włosa; nawilża, odżywia oraz daje lśniące, gładkie ”wykończenie”. Efekty zabiegu są widoczne od razu po zastosowaniu.

Cena

zabiegu

zobacz cennik