Kosmetyka

zabiegi na twarz

TERMOLIFTING VENUS LEGACY

Ta inowacyjna metoda to połączenie multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (Magnetic Pulse Therapy) oraz technologii VariPulse™. Pozwala pozbyć się Twoich problemów zwiększając elastyczność skóry ciała i twarzy.
Szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki niezależne od typu skóry. Przy pomocy opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza kojącą i terapeutyczną matrycę ciepła na skórze.
 
Ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek i cellulitu – to wszystko pojawia się w wyniku reakcji termicznej wywołanej wielobiegunowymi falami radiowymi, która powoduje w tkance stymulującą naturalną regenerację organizmu. Ta automatyczna regeneracja daje powyższe efekty.
Zabiegi Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne, wielu pacjentów porównuje zabieg do masażu rozgrzanym kamieniem.
Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Czujemy przy tym przyjemne ciepło. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.
Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu!
Może wystąpić zaczerwienie skóry, spowodowane podwyższoną temperaturą, objawy te jednak szybką mijają, a my możemy powrócić do codziennych zajęć.
Zabiegi trwają około 30-40 minut, zależnie od obszaru, a efekty będą dostrzegane z każdym zabiegiem. Twarz wymaga przynajmniej 6 sesji, dla szyi potrzebujemy 8, a dla ciała 10.
 
Venus Legacy™ to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.
Efekty: wypłycenie zmarszczek, wygładzenie oraz zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i ciała, podniesiony owal twarzy

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik