Kosmetyka

zabiegi na twarz

TERAPIE ŁĄCZONE

Terapie łączone są innowacyjnym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem na poradzenie sobie z problemami skórnymi, z którymi tradycyjne terapie sobie nie radzą, bądź nie dają zamierzonych efektów w krótkim czasie.
Ciągle ulepszając naszą ofertę, długi czas pracowaliśmy nad połączeniami, które będą najlepsze dla naszych Klientów.

 

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat – twarz
Jest to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry. Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

 

Dermapen Dr Pen + Dermoterapie Meder Beauty
Jest to wysoce skuteczny w medycynie estetycznej zabieg, połączony z dermatologiczną terapią odżywczą. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych – koncentrayt szwajcarskich dermokosmetyków MEDER Beauty sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry. Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, głębokiego nawilżenia skóry odwodnionej. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia, przywraca jędrność i gęstość.

 

Dermapen Dr Pen + Mediderma
To terapia na bazie peelingów chemicznych, połączona z mikronakłówaniem. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych – spersonalizowanych mieszanek kwasów sposobem frakcyjnego nakłuwania w głębokie warstwy skóry. Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, uwodnienia. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

 

Spersonalizowana terapia dermatologiczna Meder Beauty + Icoon lifting twarzy
Meder Beauty – światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności.
Terapie Meder Beauty to zabiegi silnie uwadniające, wypełniające, które szybko przywracają skórze jędrność i gęstość, pozwalają na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry, a zarazem wyciszają wszelkie problemy natury dermatologicznej Dodatkowo połączenie z masażem Icoone zintensyfikuje działanie terapii. Zabiegi należy powtarzać w serii co 3-4 tygodnie.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik