Kosmetyka

zabiegi na twarz

OCZYSZCZANIE TWARZY

Dla utrzymania skóry, w jak najlepszej kondycji, wskazane jest regularne i bardzo dokładne oczyszczanie jej. Mamy na to kilka rozwiązań, według preferencji lub potrzeb naszych klientów.
 
Polecamy:
 
Oczyszczanie za pomocą peelingów chemicznych Mediderma
Dzięki dobranemu peelingowi, zgodnie ze wskazaniem dla określonego typu cery, łagodnie złuszczymy skórę, odmłodzimy, rozjaśnimy oraz zregenerujemy. Spersonalizowane peelingi znajdą wskazanie dla cer: wrażliwej, naczynkowej, mieszanej, trądzikowej, cery z przebarwieniami oraz do cery dojrzałej. Cera po zabiegu jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona oraz ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Działa bardzo łagodnie, ale skutecznie, nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień. Peelingi mogą być wykonywany przez cały rok, bez względu na słońce, jednak w okresie letnim, po zabiegu zaleca się stosowanie kremów z filtrem UV.
 
Peeling kawitacyjny
Poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej „zimne gotowanie wody”. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje
 
Peeling kawitacyjny + sonoforeza
Peeling kawitacyjny + sonoforeza to zabieg polegający na delikatnym oczyszczaniu skóry i poprawie jej mikrokrążenia przy użyciu fali ultradzwiękowej. Do zalet peelingu kawitacyjnego w połączeniu z sonoforezą należą usunięcie ze skóry zrogowaciałego naskórka i zanieczyszczeń, stymulacja odnowy komórek, dotlenienie, zwiększenie absorbcji wchłaniania składników aktywnych oraz poprawa nawodnienia skóry. Jest polecany również do skóry delikatnej, wrażliwej, cienkiej i z problemami naczynkowymi.
 
Manualne oczyszczanie
Ręczne wyciskanie zaskórników i drobnych ropnych krost. Zabieg likwiduje zaskórniki, zwęża pory zapobiegając ich ponownemu zanieczyszczeniu. Przed zabiegiem manualnego oczyszczania na skórę nakładana jest maska rozpulchniająca.
 
Oczyszczanie manualne + Mediderma terapia kwasami
Oczyszczanie manualne + Mediderma terapia kwasami to zabieg polegający na połączeniu działania kompleksu kwasowego wraz z pracą manualną, co pozwala na usunięcie ze skóry niedoskonałości, a także odblokowanie porów skórnych z nadmiaru łoju. Jest szczególnie polecany dla osób borykających się z problemem trądziku, nadmiernego łojotoku, trudnych do usunięcia wągrów czy nadmiaru sebum. Zabieg prowadzi do odświeżenia, poprawy stanu skóry w tym mniejszego wydzielania sebum oraz usunięcia zmian niezapalnych takich jak: wągry, prosaki, krostki.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik