Kosmetyka

zabiegi na twarz

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen Dr Pen to nowoczesna technologia, polegająca na wykonaniu mikronakłuć w skórze o regulowanej głębokości (od 0,25 do 2,5mm). Pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych zawartych w ampułkach w głąb skóry na określoną głębokość, przy pomocy pulsujących igieł. Podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Powstałe mikrourazy stymulują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry.

Celem zabiegu jest znaczna poprawa kondycji skóry, przywrócenie właściwego nawilżenia, odżywienie, spłycenie głębokich zmarszczek, oraz przywrócenie skórze naturalnego, zdrowego kolorytu.

Zastosowana technologia pozwala na precyzyjną pracę, a także minimalizuje uczucie bólu oraz dyskomfortu dla pacjenta podczas zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalne lekkie swędzenie i delikatne pieczenie. Skóra jest zaczerwieniona, może pojawić się delikatny obrzęk, który powinien ustąpić po kilku godzinach. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne przez min 6 tyg.

Wskazania do zabiegu: skóra wymagająca regeneracji, drobne, płytkie zmarszczki, odżywienie skóry, występowanie blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, rozstępy, rozszerzone pory, przebarwienia skóry, odmłodzenie dłoni, cienka i delikatna skóra

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze, choroby nowotworowe oraz stany po ich przebyciu, czynny trądzik ropny, różowaty.

Dermapen Dr Pen znaduje spektakularne zastosowanie w terapiach łączonych:
+ Dermatologiczne terapie Meder Beauty
+ Mediderma peelingi chemiczne
+ Mediderma koncentraty z czynnikami wzrostu
Dzięki powyższym terapiom rozwiążesz każdy problem skórny.

 

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik