Na skutek poszukiwań zaawansowanych terapii chemicznych, które dadzą nam możliwość połączeń w terapiach łączonych, a jednocześnie samodzielnie dadzą spektakularne efekty, zdecydowaliśmy się na Medidermę, światowego eksperta w dziedzinie dermatologii i genokosmetyki.
Oferta napisana jest zgodnie z rodzajem problemu i potrzeby klienta, tak aby to specjalista odpowiedzialnie dobierał rodzaj i mieszanki peelingów, aby w 100% rozwiązać problemy skórne naszych klientów.

Nasza oferta dzieli się na:
terapie podstawowe, rozszerzone oraz zaawansowane.
Zgodnie ze stopniem zaawansowania terapii, czy problemu skórnego, specjalista dobiera terapię jednoskładnikową lub wieloskładnikową, co znajduje odzwierciedlenie w powyższym podziale.

Terapie z użyciem peelingów chemicznych Mediderma zawierają spersonalizowaną kompozycję połączeń kwasowych oraz wzmacniających dodatków, dobranych do potrzeb, które nie powodują silnej eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry, działają przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, zmniejszają wydzielanie sebum, co w kuracji prowadzi do najskuteczniejszych efektów: redukcji trądziku, przebarwień, silnego nawodnienia skóry, spłycenia zmarszczek, rewitalizacji, rozjaśnienia i jędrności skóry.

Terapie zawierają różne stężenia i połączenia następujących kwasów:
ferulowy, migdałowy, azelainowy, retinol, salicylowy, laktobionowy, pirogronowy, traneksamowy, askorbinowy, czynniki wzrostu.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik