Meder Beauty to światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej.
Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym.
Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu (z wyjątkiem Red-Apax). Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności.

Hydra-Fill terapia silnie nawilżająca
Wskazania: skóra silnie odwodniona, sucha i wrażliwa
Efekty: bezinwazyjne wypełnianie, głęboka rewitalizacja skóry
– natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry.

Arma-Lift terapia wypełniająca zmarszczki
Jest to idealny, nieinwazyjny zabieg wypełniający, który szybko przywraca skórze jędrność i gęstość, pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry. Zabieg Arma Lift doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, dermatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jest bezpieczny i skuteczny również w okresie rehabilitacji. Zabiegi należy powtarzać w serii co 3-4 tygodnie.

Eu-Seb dermatologiczna terapia dla skóry problematycznej
Terapia stworzona dla skóry problematycznej.
Wskazania: skóra tłusta i mieszana, miejscowe oraz przewlekłe stany zapalne skóry (zmiany trądzikowe), rozszerzone pory i zaskórniki
Efekty: działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, zmniejsza produkcję sebum oraz matuje, działa łagodząco i rozjaśniająco, odbudowuje korzystną mikroflorę naskórka.

Red-Apax terapia dla bardzo wrażliwej skóry
Wskazania: cera zaczerwieniona, bardzo wrażliwa oraz zniszczona, uporczywy rumień i trądzik różowaty
Efekty: regeneracja oraz wzmocnienie naczyń włosowatych, zwiększenie drenażu, odbudowa mikroflory bakteryjnej na powierzchni skóry.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik