Kosmetyka

zabiegi na twarz

KOBIDO LIFTING TWARZY

Jest to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji.

Poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działających na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywnia nerwy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną alternatywą dla wszystkich, którzy boją się igieł, nie mogą, bądź nie chcą poddać się chirurgicznemu liftingowi twarzy. Jest niezwykle relaksujący i odprężający.

Obszar na którym działamy to mięśnie naramienne, dekoltu, szyjne, grzbietu, głowy oraz twarzy.
Efekt widoczny jest juz po pierwszym zabiegu w celu jego pogłębienia oraz utrzymania sugerowane jest powtórzenie masażu raz w tygodniu.
 
Efekt zabiegu: napięcie i poprawa owalu, wypłycenie zmarszczek, skóra jędrna i pełna blasku
Przeciwskazania: ostre stany zapalne organizmu, skóry, ekstrakcje zębowe, stany ropne okołozębowe, do 4 tygodni po zastosowaniu wypełniaczy, botox – 2 tyg, nici PDO – do 6 miesięcy, po zabiegach laserowych oraz mezoterapii zaraz po zaniku stanu zapalnego
 
Masaż kobido trwa 45 min, dodatkowo 15 min pozostawiamy na przygotowanie klientki do masażu.

 

Cena

zabiegu

zobacz cennik