Kosmetyka

ZABIEGI NA CIAŁO

ICOONE MODELOWANIE SYLWETKI

Marzysz o jędrnym ciele i smukłej sylwetce?

ICOONE to rewolucyjna technologia, która odpowie na wszystkie potrzeby Twojego ciała.

ICOONE posiada 36 programów, w tym 16 medycznych, zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała, które odpowiednio użyte, są w stanie zlikwidować każdy rodzaj cellulitu i ujędrnić skórę. zastrzeżeń.

Jak przebiega zabieg:
Rozpoczyna się programem „Base” – drenaż limfatyczny, ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry (np. cellulit, obrzęki), jego uwieńczeniem jest specjalny medyczny program „Focus”, którego działanie koncentruje się na wybranym konkretnym słabym punkcie: obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda, tkanka tłuszczowa na zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy), opadające pośladki, modelowanie łydek i kolan, obrzęki, zalegająca tkanka tłuszczowa w okolicy bioder i pasa, plecy, barki, ramiona, obwisła skóra ramion i pod ramionami, modelowanie brzucha po ciąży, modelowanie konturów twarzy.

Cykl zabiegowy:
Składa się z około 10-15 zabiegów, może trwać kilka tygodni lub krócej, gdyż w odróżnieniu od innych zabiegów można go wykonywać CODZIENNIE. REZULTATY widoczne są już po pierwszym zabiegu.
Istotnym elementem terapii jest picie min. 1,5l płynów dziennie. Wpływa to na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych oraz toksyn.

Przeciwwskazania: nowotwory, uszkodzenia skóry, świeże rany, ciąża, stany zapalne żył, słaba krzepliwość krwi.

Metodyka masażu obejmuje 20 minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC), mający charakter drenujący oraz 10 minutowe masaże poszczególnych, wybranych przez Klienta partii ciała (FOCUS).

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Cena

zabiegu

zobacz cennik