Kolagenowe kuracje

  • Kolagenowa kuracja przeciwzmarszczkowa Souvre - 150 zł

Kolagen naturalny wpływa na zmniejsznie oznak starzenia się skory, min. likwiduje szorstkość skóry i przebarwienia, wyrównuje koloryt oraz spłyca zmarszczki.

Dzięki zawartości Matrixylu 3000, którego cząsteczki wnikają w głąb skóry , kuracja pobudza nasze fibroplasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. 

Bogaty,a tym smaym prosty skład gwarantuje odzyskanie promiennego , młodzieńczego wyglądu i zapewnia skórze olbrzymią dawkę substancjo odżywczych, dzięki czemu jest przygotowana na wyzwania każdego dnia.

  • Kolagenowa złota kuracja Souvre - 180 zł

​Gładsza cera oraz promienny i młodszy wygląd możliwe są już dziś. Uzyskaj szybki efekt regeneracyjny, który wyraźnie ujędrni i odżywi Twoją skórę. Drobnoziarniste naturalne cząsteczki peelingujące pozyskiwane z serca polinezyjskich lagun w postaci naturalnego różowego piasku z Tikehau delikatnie złuszczają naskórek Twojej skóry. Maski ze złotem dopełnią pożądanego efektu, gdyż intensywnie stymulują i regenerują komórki oraz wspomagają procesy leczenia zaś kolagen  i elastyna zapewniają efekt natychmiastowego napięcia oraz intensywnego nawilżenia skóry. Złoto odżywia skórę i tworzy na jej powierzchni warstwę, która ochrania przed efektem upływającego czasu.

  • Kolagenowa regeneracja szyi i dekoltu Souvre - 150 zł

​Oznaki starzenia najtrudniej ukryć na szyi i dekolcie, Skóra traci jędrność, staje się pomarszczona, sucha, a także obwisła. Niezbędna jest pielęgnacja, która intensywnie przywróci elastyczność i miękkość skórze, odpowiednio ją ujędrni i odżywi, aby odzyskała estetyczny  i młody wygląd. Dzięki zawartości Hydromanil® skóra staje się wyjątkowo nawilżona już  po jednorazowym zabiegu, Działanie to będzie kumulowane i długotrwałe. Trylagen® skutecznie zwalczy oznaki starzenia się skóry, dzięki czemu zapewni naturalny efekt gładkiej i elastycznej skóry. Kurację można stosować równocześnie  z pozostałymi zabiegami proponowanymi przez Souvre Internationale.

  • Kolagenowe odmłodzenie okolic oczu Souvre - 50 zł

​Skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i wymaga odpowiedniej i skutecznej pielęgnacji. Należy zawsze stosować wyłącznie preparaty przeznaczone do tej strefy naszej twarzy. Opuchnięcia, cienie pod oczami, tzw. „kurze łapki” to częste objawy zmęczenia, niewyspania, braku niezbędnych witamin i substancji odżywczych. Odpowiednio dobrane zabiegi  i produkty w krótkim czasie przywrócą blask, gładkość oraz zdrowy wygląd skórze wokół oczu. Innowacyjny Eyeseryl® skutecznie zlikwiduje cienie i nieestetyczne obrzęki wokół oczu, Moist 24™ zapewni skórze intensywne nawilżenie,  które odczuwalne będzie nawet przez 24 h od zabiegu.

Salon Urody Kasun Wrocław