MAKIJAŻE

Tak na wielkie wyjście, jak i dla poprawienia nastroju na co dzień. Makijaż pozwala każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo.

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt telefoniczny +48 882 912 222 lub +48 604 964 549

 

MAKIJAŻ OKAZJONALNY

Przeznaczony jest na szczególne okazje. Jest niezbędnym elementem kreacji, dlatego powinien być dość wyrazisty, pełen blasku i elegancji, dostosowany do urody klientki, koloru  i charakteru stroju.

Czas trwania makijażu 1 - 1,5h. Cena 190 zł.

MAKIJAŻ PRÓBNY ŚLUBNY

Umożliwia on poznanie klientki, jej oczekiwań, a także dostosowanie makijażu do typu urody, sukni ślubnej i dodatków.  Pozwala na dobranie odpowiednich kosmetyków, przetestowanie jak zachowują się na danej skórze,  a przede wszystkim, daje możliwość wykonania wszelkich zmian czy poprawek, tak, aby przyszła panna młoda była w pełni zadowolona.

Czas trwania makijażu 1,5 - 2h. Cena 190 zł.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ten łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jego zadaniem jest podkreślenie urody panny młodej oraz ukrycie, w subtelny sposób, ewentualnych niedoskonałości. Powinien być świeży, a zarazem dość wyrazisty, aby panna młoda wyglądała doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Ważne jest, by makijaż dopasowany był  do urody klientki a także do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, aby wszystko tworzyło wspólną całość.
Niezbędne jest wykonanie próbnego makijażu ślubnego, aby w tak ważnym dniu uniknąć ewentualnych poprawek, czy zmian makijażu.

Czas trwania makijażu 1,5h. Cena 200 zł.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm: 
Artdeco, Benefit, Collistar, Estee Lauder, Kryolan, Morphe Brushes, Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Tarte, MAC, Clarins, Juvia's Place, Lancome.

Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu
Salon Urody Kasun Wrocław

OFERTA ZABIEGÓW

MAKIJAŻ OKAZJONALNY
Makijaż okazjonalny 190 zł
Makijaż próbny ślubny 190 zł
Makijaż ślubny 200 zł