Makijaż okazjonalny

Tak na wielkie wyjście, jak i dla poprawienia nastroju na co dzień. Makijaż pozwala każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo.

MAKIJAŻ DZIENNY

Cechuje go subtelność, lekkość, świeżość a przede wszystkim naturalność. Zadaniem tego typu makijażu jest  podkreślenie atutów urody, wydobycie  piękna a także delikatne zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości. To doskonały makijaż do pracy.

MAKIJAŻ WIECZOROWY
Przeznaczony jest przede wszystkim na szczególne okazje. Jest niezbędnym elementem kreacji, dlatego powinien być dość wyrazisty, pełen blasku i elegancji, dostosowany do urody klientki, koloru  i charakteru stroju, a także oświetlenia.  Makijaż ten pozwala na odrobinę szaleństwa, dlatego można zastosować w nim brokaty, cyrkonie, sztuczne rzęsy i inne ciekawe i niestandardowe rozwiązania.

MAKIJAŻ PRÓBNY ŚLUBNY
Umożliwia on poznanie klientki, jej oczekiwań a także dostosowanie makijażu do typu urody, sukni ślubnej i dodatków.  Pozwala na dobranie odpowiednich kosmetyków, przetestowanie jak zachowują się na danej skórze,  a przede wszystkim, daje możliwość wykonania wszelkich zmian czy poprawek, tak, aby przyszła panna młoda była w pełni zadowolona.

MAKIJAŻ ŚLUBNY
Makijaż ten łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jego zadaniem jest podkreślenie urody panny młodej oraz ukrycie, w subtelny sposób, ewentualnych niedoskonałości. Powinien być świeży, a zarazem dość wyrazisty, aby panna młoda wyglądała doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Ważne jest, by makijaż dopasowany był  do urody klientki a także do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, aby wszystko tworzyło wspólną całość.
Niezbędne jest wykonanie próbnego makijażu ślubnego, aby w tak ważnym dniu uniknąć ewentualnych poprawek, czy zmian makijażu.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY
Zadaniem makijażu fotograficznego jest uzyskanie „twarzy idealnej”. Wymaga dużej staranności i precyzji, a także specjalnych, profesjonalnych kosmetyków. W tego typu makijażu najważniejszymi elementami są  uzyskanie gładkiej, jednolitej, promiennej cery, zatuszowanie wszelkich niedoskonałości, skorygowanie dysproporcji twarzy, odpowiednie jej wymodelowanie oraz precyzyjny makijaż oczu i ust. Ważne jest również dostosowanie kolorów do oświetlenia, które będzie zastosowane podczas sesji zdjęciowej.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm: 
Artdeco, Benefit, Bobbi Brown, Chanel, Collistar, Dior, Giorgio Armani, , Estee Lauder, Helena Rubinstein, Kryolan, Make Up For Ever,  Revlon, Shiseido, Smashbox, Yves Saint Laurent 

OFERTA ZABIEGÓW

MAKIJAŻ OKAZJONALNY
Makijaż dzienny100 zł
Makijaż wieczorowy130 zł
Makijaż próbny ślubny130 zł
Makijaż ślubny150 zł
Makijaż fotograficzny150 zł