Naturalne ceremonie pobudzające zmysły...

Każda ceremonia trwa 120 minut+20 minut na przygotowanie przed i po zabiegu. Koszt ceremonii 250 zł.

CEREMONIA CZEKOLADOWA

Odżywczy zabieg o zmysłowym czekoladowym zapachu. Został stworzony z myślą o tym by rozpieszczać ciało i zmysły.  Podstawą zabiegu jest aromatyczny peeling cukrowy, który poprawia jędrność i elastyczność skóry, następnie wykonywany jest relaksujący masaż gorącą czekoladą, a na koniec tego relaksu nakładana na ciało jest odżywcza maska. Skóra po zabiegu obłędnie pachnie, pozostawiając długotrwały, kusząco słodki zapach.

 

CEREMONIA KOKOSOWA

Obłędna ceremonia z użyciem płatków kokosa ukoi zmysły i odpręży zmęczone ciało. Ceremonia rozpoczyna się od zmysłowego peelingu z kokosa, następnie zostanie wykonany rozluźniający masaż, a na koniec nałożona zostanie na ciało nawilżająca maska.

 

CEREMONIA KAWOWA

Niezwykle aromatyczna ceremonia oparta na kawie - to właśnie od pobudzającego peelingu z palonej kawy rozpocznie się to niezwykłe przeżycie, następnie zostanie wykonany ujędrniający masaż, który pobudzi limfę i zredukuje cellulit, a na koniec nałożona zostanie na ciało wygładzająca maska.

 

CEREMONIA POMARAŃCZOWO-CYNAMONOWA

 

Zabieg o słodkim zapachu pomarańczy, przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej i podrażnionej. Zabieg opiera się na rozgrzewającym peelingu ze skórki pomarańczy, następnie wykonany jest zmysłowy masaż, a na koniec nakładana na ciało jest maska wyciszająca nasze wnętrze.