POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka Salon Kosmetyczny Kasun

AGNIESZKA
MANAGER

„Człowiek orkiestra”- te dwa słowa w pełni określają rolę, jaką pełnię w salonie KASUN.

Studia ekonomiczne dały mi podwaliny do zarządzania firmą oraz personelem. 

Wiele lat pracy w reklamie i mediach nauczyły mnie kreatywności.

Pasja ( jestem dyplomowaną stylistką oraz wizażystką) pomogła zrozumieć kobiety i ich potrzeby.

Staram się być pomocna zarówno w doborze odpowiednich zabiegów dla naszych Klientów jak też organizowaniu pracy zespołu i rozwijaniu oferty salonu.
Moim nadrzędnym celem jest utrzymanie standardu jakości usług KASUN. Mam głowę pełną pomysłów, które staram się wcielać w życie angażując w to całą załogę.

Dążę do tego, aby każdy członek naszego zespołu był dumny, że może pracować w takim miejscu i rozwijać swoje umiejętności a klienci byli zadowoleni z wykonywanych usług i chętnie do nas wracali :)

Ola Salon Kosmetyczny Kasun

OLA
RECEPCJONISTKA

Z wykształcenia jestem elektroradiologiem, lecz na tę chwilę największą przyjemność sprawia mi praca w salonie. Zajmuję się sprawami administracyjnymi oraz pomagam naszym Klientom w doborze odpowiedniego zabiegu oraz znalezieniu terminu. Staram się znaleźć nowe, lepsze rozwiązania dla salonu oraz wspieram całą załogę w codziennej pracy i obsłudze klientów.

 

Agnieszka Salon Kosmetyczny Kasun

PATRYCJA
RECEPCJONISTKA

Jestem życiową optymistką, otwartą na kontakty z ludźmi. Codziennie staram się przekazać naszym Klientom tyle uśmiechu, ile tylko mogę. Wspieram cały zespół KASUN w sprawach administracyjnych oraz telefonicznej i osobistej obsłudze klienta. Chętnie pomagam Klientom w doborze zabiegu lub znalezieniu dogodnego terminu.

Kasia Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA K
KOSMETOLOG

Od 15 lat swoją pracę wykonuję z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolonej Klientki. Uzyskane certyfikaty oraz przebyte szkolenia ze stylizacji paznokci, pielęgnacji twarzy i ciała oraz podologii są dowodem mojej ciągłej chęci poszerzania wiedzy i umiejętności. Kosmetologia to bardzo szeroka dziedzina, w której z całą pewnością się odnajduję, ale w salonie Kasun spełniam się również jako specjalistka w zakresie podologii i stylizacji paznokci.

Kasia C Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA C
KOSMETOLOG

Kosmetologia to dla mnie nie tylko praca, ale i pasja. Do gości Kasuna podchodzę holistycznie - zawsze próbuję znaleźć pomysł na łączone terapie oraz zachęcam swoje podopieczne do zdrowego trybu życia. Z własnego doświadczenia wiem, że zdrowie skóry skóry zaczyna się od środka. Jako kosmetolog zdobywałam doświadczenie w kilku salonach masażu, SPA i kosmetyki, we wrocławskiej klinice chirurgii i medycyny estetycznej na Krzykach oraz wiedzę w renomowanej Wyższej Szkole Fizjoterapii na kierunku kosmetologia. Uważam, że piękno zewnętrzne jest równie ważne jak zewnętrzne, dlatego sztuki makijażu uczyłam się w warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji MakeUp Star. Na co dzień uszczęśliwiam swoje klientki dokładnością, precyzją, i wyczuciem estetycznym. Każdy zabieg staram się wykonać jak najlepiej i sprawić, by klientka wyszła odprężona i zrelaksowana. Moimi ulubionymi zabiegami, a w zasadzie te, w których działanie mocno wierzę są m.in. mikronakłucia skóry, Venus Viva i Venus Legacy, a także relaksująco-stymulujący masaż twarzy oraz przede wszystkim odpowiednio dobrana podstawowa domowa pielęgnacja skóry.

Jessica Salon Kosmetyczny Kasun

JESSICA
KOSMETOLOG/FIZJOTERAPEUTA

Jestem wykwalifikowaną masażystką i kosmetologiem. Kładę ogromny nacisk na ciągły rozwój. Na bieżąco śledzę nowości dotyczące mojej profesji oraz systematycznie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu  różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.

Na pierwszym miejscu stawiam wysoką jakość zabiegów i zadowolenie klienta. Praca z klientem sprawia mi olbrzymią radość, dzięki temu jestem zawodowo szczęśliwa i spełniona.

Ewelina Salon Kosmetyczny Kasun

OLA
KOSMETOLOG

W swojej pracy cenie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Jestem uśmiechniętą, pełną optymizmu i z głową pełną nowych pomysłów osobą. Kosmetologia to ogromna dziedzina wiec cały czas staram się szkolić, rozwijać i nabierać nowych umiejętności.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz, ale również lubię zadbać o  dłonie i stopy. W pracy najważniejszy jest dla mnie klient i jego potrzeby. Aktywne słuchanie i holistyczne podejście to podstawa podczas dobrze dobranych zabiegów.

Weronika Salon Kosmetyczny Kasun

WERONIKA
KOSMETOLOG

Z wykształcenia jestem dyplomowaną kosmetologiem z ponad 8-letnim stażem pracy. Jestem osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Uczestniczę w różnych szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii. Specjalizuję się w stylizacji paznokci, w tym zakresie skończyłam kilka szkoleń, również jako instruktor. Wykonuję także zabiegi na twarz i ciało. Swoją prace traktuję jako pasję i hobby, w których się realizuję od wielu lat.

ROKSANA
KOSMETOLOG/PODOLOG

Jestem młodą i uśmiechniętą osobą. Z przyjemnością wykonuję swoją pracę. Specjalizuje się w podologii oraz w zabiegach na twarz. Na bieżąco rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestniczenie w różnych szkoleniach.

Roksana Salon Kosmetyczny Kasun
Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu

AGNIESZKA
FRYZJER I STYLISTA

Jestem fryzjerką z długoletnim doświadczeniem. Fryzjerstwo to moje zamiłowanie i pasja. Dla mnie to nie tylko tworzenie fryzury, ale przede wszystkim kreowanie nowego wizerunku. Moim atutem jest umiejętność łączenia własnej wizji wyglądu z tym co oczekuje klient. To przesądza o moich sukcesach i zadowoleniu klienta. Moja pasja nie pozwala mi stać w miejscu. Najnowsze kosmetyki i szereg szkoleń, na których doskonale swój warsztat i uzupełniam wiedzę o nowinki ze świata mody powoduje, że potrafię sprostać wymaganiom klientów i wychodzę naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Katia Salon Kosmetyczny Kasun

KATIA
FRYZJER I STYLISTA

Pracowałam w najlepszych salonach L'oreal w Kijowie, gdzie dbanie o komfort i zadowolenie klienta było postawione na najwyższym miejscu. Lata szkoleń i praktyki L'oreal pozwoliły mi na osiągnięcie najwyższego kunsztu w zawodzie.

Patrycja Salon Kosmetyczny Kasun

PATRYCJA
FRYZJER I STYLISTA

Jestem młodą i kreatywną osobą. Swój zawód wykonuję z zamiłowania i pasji. Dla mnie każdy dzień w pracy jest czymś wyjatkowym. Staram się, aby każdy szczegół był dopracowany.Stylizacja fryzur, upięcia, warkocze,loki to są rzeczy, które kocham robić:) Cenię sobie kontakt z klientem:) Lubię rozwój i nowe wyzwania i ten zawód mi to zapewnia!