POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka Salon Kosmetyczny Kasun

AGNIESZKA
MANAGER

„Człowiek orkiestra”- te dwa słowa w pełni określają rolę, jaką pełnię w salonie KASUN. Wiele lat pracy w reklamie i mediach nauczyły mnie kreatywności, a pasja doprowadziła mnie do uzyskania dyplomu Wizażystki oraz  Stylistki.

Zatem staram się być pomocna zarówno w doborze odpowiednich zabiegów naszym Klientom jak też organizowaniu pracy zespołu i rozwijaniu oferty salonu.
Moim nadrzędnym celem jest utrzymanie standardu jakości usług KASUN. Mam głowę pełną pomysłów, które staram się wcielać w życie angażując w to całą załogę salonu. Dążę do tego, aby każdy członek naszego zespołu był dumny, że może pracować w takim miejscu i rozwijać swoje umiejętności.

PATRYCJA
RECEPCJONISTKA

Jestem życiową optymistką, otwartą na kontakty z ludźmi. Codziennie staram się przekazać naszym Klientom tyle uśmiechu, ile tylko mogę. Wspieram cały zespół KASUN w sprawach administracyjnych oraz telefonicznej i osobistej obsłudze klienta. Chętnie pomagam Klientom w doborze zabiegu lub znalezieniu dogodnego terminu.

Ola Salon Kosmetyczny Kasun

OLA C
RECEPCJONISTKA

Jestem osobą wesołą i kreatywną, mającą dużo pomysłów, które chciałabym wprowadzić w życie jak naszybciej to możliwe. Wykonywanie zadań związanych z administracją oraz pomoc naszym Klientom w wyborze zabiegu jak i dogodnego terminu sprawiają mi przyjemność, dlatego do pracy przychodzę z prawdziwą chęcią i uśmiechem na buzi:) Obecnie uczę się na kierunku związanym z elektroradiologią, a w przyszłości planuję zostać technikiem elektroradiologiem:)

ANITA
RECEPCJONISTKA

Jestem osobą wspierającą zadania administracyjne w salonie Kasun. Odpowiem na każde pytania naszych klientów osobiście jak i w rozmowie telefonicznej. Jestem zawsze uśmiechnięta i  pozytywnie nastawiona. Moim priorytetem jest zagwarantowanie naszym klientom miłej atmosfery , wyszukanie dogodnego terminu oraz przyrządzanie dobrej kawy.

Sandra Salon Kosmetyczny Kasun

SANDRA
KOSMETOLOG

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W związku z moim dużym poczuciem estetyki i dbałości o szczegóły specjalizuję się szczególnie w wykonywaniu makijaży i stylizacji paznokci, ale zdobylam też szereg certyfikatów z zakresu wykonywania specjalistycznych zabiegów na twarz czy laseroterapii.

Agata Salon Kosmetyczny Kasun

AGATA
KOSMETOLOG

Przede wszystkim jestem kosmetologiem, z doświadczeniem zarówno w zakresie specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało jak i zabiegów pielęgnacyjnych, czy tych z użyciem najnowszych technologii. Lubię dużo mówić, o czym na pewno niektórzy wiedzą ;) Każdemu klientowi staram się przekazać maksimum wiedzy, jaką posiadam - oczywiście w przełożeniu na zrozumiałą dla każdego terminologię. 

Nieustannie poszerzam zakres wykonywanych przez siebie zabiegów, aby móc proponować moim Klientom coraz większy zakres zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie przede wszystkim.

Natalia Salon Kosmetyczny Kasun

NATALIA
FIZJOTERAPEUTA I KOSMETOLOG

Jestem technikiem masażystą oraz dyplomowaną profesjonalistką w branży urody i medycyny estetycznej, certyfikowaną podczas prestiżowych kursów i szkoleń organizowanych w Londynie na terenie Wielkiej Brytanii. Kilkuletnie, międzynarodowe doświadczenie oraz kariera w ekskluzywnym ośrodku spa wykształciły we mnie najwyższe standardy pracy oraz indywidualne podejście i troskę o każdego klienta.

Na co dzień łączę wiedzę z zakresu fizjoterapii i kosmetologii, aby jak najlepiej trafić w potrzeby moich Klientów.

Kasia Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA
KOSMETOLOG

Od 15 lat swoją pracę wykonuję z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolonej Klientki. Uzyskane certyfikaty oraz przebyte szkolenia ze stylizacji paznokci, pielęgnacji twarzy i ciała oraz podologii są dowodem mojej ciągłej chęci poszerzania wiedzy i umiejętności. Kosmetologia to bardzo szeroka dziedzina, w której z całą pewnością się odnajduję, ale w salonie Kasun spełniam się również jako specjalistka w zakresie podologii i stylizacji paznokci.

Weronika Salon Kosmetyczny Kasun

WERONIKA
KOSMETOLOG

Z wykształcenia jestem dyplomowaną kosmetologiem z ponad 8-letnim stażem pracy. Jestem osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Uczestniczę w różnych szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii. Specjalizuję się w stylizacji paznokci, w tym zakresie skończyłam kilka szkoleń, również jako instruktor. Wykonuję także zabiegi na twarz i ciało. Swoją prace traktuję jako pasję i hobby, w których się realizuję od wielu lat.

Jessica Salon Kosmetyczny Kasun

JESSICA
KOSMETOLOG/FIZJOTERAPEUTA

Jestem wykwalifikowaną masażystką i kosmetologiem. Kładę ogromny nacisk na ciągły rozwój. Na bieżąco śledzę nowości dotyczące mojej profesji oraz systematycznie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu  różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.

Na pierwszym miejscu stawiam wysoką jakość zabiegów i zadowolenie klienta. Praca z klientem sprawia mi olbrzymią radość, dzięki temu jestem zawodowo szczęśliwa i spełniona.

Iza Salon Kosmetyczny Kasun

IZA K.
KOSMETOLOG

Z zawodu, a przede wszystkim z pasji jestem kosmetologiem z dziesięcioletnim doświadczeniem, idącym do przodu wraz z rozwojem kosmetologi. Ciągle się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty, umiejętności, wiedzę przez licznie odbywane kursy, zdobyte certyfikaty np. z laseroterapii, makijażu permanentnego, mezoterapii igłowej. Specjalizuję się w mikropigmentacji oraz kosmetologii estetycznej, wykonuję specjalistyczne zabiegi na twarz, a także ciało.

Jestem osobą skrupulatną, do każdego klienta podchodzę indywidualnie, potrafiąc z wyczuciem i gustem doradzić odpowiednie zabiegi wydobywając przy nich naturalne piękno osób w różnym wieku. Usatysfakcjonowani klienci są dla mnie największą motywacją do pracy.

Angelika Salon Kosmetyczny Kasun

ANGELIKA
FRYZJER I STYLISTA

Z zamiłowania i z zawodu fryzjer. Osiem lat doświadczenia, sprawiło że czuję się w tym zawodzie pewnie i daje mi on wiele satysfakcji. Każdego Klienta traktuję indywidualnie, skupiając się całkowicie na jego potrzebach. Zdaję sobie sprawę, że trendy we fryzjerstwie wciąż ewaluują, dlatego lubię podejmować nowe wyzwania, które dają satysfakcję moim klientom, a mi pozwalają się rozwijać i realizować własne wizje.Szkolę się na bieżąco w akademii Loreal Professionnel, śledzę aktualne trendy i nowości w branży. Pragnę aby wszyscy Klienci, którzy usiądą na moim fotelu, czuli się wyjątkowo.

Kasia Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA
FRYZJER I STYLISTA

Fryzjerstwo od kiedy siega moja pamięć było moją wielką  pasją! Moim marzeniem było zdobyć jak njszybciej uprawnienia w zawodzie fryzjera. Swoją pracę traktuję jako wyzwanie. Każda klientka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego angażuję się całym sercem w spełnianiu jej oczekiwań. Zadowolony klient to dla mnie największa nagroda:)

Katia Salon Kosmetyczny Kasun

KATIA
FRYZJER I STYLISTA

Pracowałam w najlepszych salonach L'oreal w Kijowie, gdzie dbanie o komfort i zadowolenie klienta było postawione na najwyższym miejscu. Lata szkoleń i praktyki L'oreal pozwoliły mi na osiągnięcie najwyższego kunsztu w zawodzie.

Patrycja Salon Kosmetyczny Kasun

PATRYCJA
FRYZJER I STYLISTA

Jestem młodą i kreatywną osobą. Swój zawód wykonuję z zamiłowania i pasji. Dla mnie każdy dzień w pracy jest czymś wyjatkowym. Staram się, aby każdy szczegół był dopracowany.Stylizacja fryzur, upięcia, warkocze,loki to są rzeczy, które kocham robić:) Cenię sobie kontakt z klientem:) Lubię rozwój i nowe wyzwania i ten zawód mi to zapewnia!