POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka Salon Kosmetyczny Kasun

AGNIESZKA
MANAGER

„Człowiek orkiestra”- te dwa słowa w pełni określają rolę, jaką pełnię w salonie KASUN.

Studia ekonomiczne dały mi podwaliny do zarządzania firmą oraz personelem. 

Wiele lat pracy w reklamie i mediach nauczyły mnie kreatywności.

Pasja ( jestem dyplomowaną stylistką oraz wizażystką) pomogła zrozumieć kobiety i ich potrzeby.

Staram się być pomocna zarówno w doborze odpowiednich zabiegów dla naszych Klientów jak też organizowaniu pracy zespołu i rozwijaniu oferty salonu.
Moim nadrzędnym celem jest utrzymanie standardu jakości usług KASUN. Mam głowę pełną pomysłów, które staram się wcielać w życie angażując w to całą załogę.

Dążę do tego, aby każdy członek naszego zespołu był dumny, że może pracować w takim miejscu i rozwijać swoje umiejętności a klienci byli zadowoleni z wykonywanych usług i chętnie do nas wracali :)

Ola Salon Kosmetyczny Kasun

OLA
RECEPCJONISTKA

Z wykształcenia jestem elektroradiologiem, lecz na tę chwilę największą przyjemność sprawia mi praca w salonie. Zajmuję się sprawami administracyjnymi oraz pomagam naszym Klientom w doborze odpowiedniego zabiegu oraz znalezieniu terminu. Staram się znaleźć nowe, lepsze rozwiązania dla salonu oraz wspieram całą załogę w codziennej pracy i obsłudze klientów.

 

Agnieszka Salon Kosmetyczny Kasun

PATRYCJA
RECEPCJONISTKA

Jestem życiową optymistką, otwartą na kontakty z ludźmi. Codziennie staram się przekazać naszym Klientom tyle uśmiechu, ile tylko mogę. Wspieram cały zespół KASUN w sprawach administracyjnych oraz telefonicznej i osobistej obsłudze klienta. Chętnie pomagam Klientom w doborze zabiegu lub znalezieniu dogodnego terminu.

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Kasun Wrocław

ZOSIA
RECEPCJONISTKA

Codziennie uśmiechnięta i gotowa do działania :)  Bardzo chętnie pomagam Klientom salonu KASUN w znalezieniu dogodnego terminu. Staram się, aby czuli się u nas komfortowo . Dodatkowo wspieram działania administracyjne salonu.

Kasia Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA K
KOSMETOLOG

Od 15 lat swoją pracę wykonuję z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje mi uśmiech zadowolonej Klientki. Uzyskane certyfikaty oraz przebyte szkolenia ze stylizacji paznokci, pielęgnacji twarzy i ciała oraz podologii są dowodem mojej ciągłej chęci poszerzania wiedzy i umiejętności. Kosmetologia to bardzo szeroka dziedzina, w której z całą pewnością się odnajduję, ale w salonie Kasun spełniam się również jako specjalistka w zakresie podologii i stylizacji paznokci.

Kasia C Salon Kosmetyczny Kasun

KASIA C
KOSMETOLOG

Kosmetologia to dla mnie nie tylko praca, ale i pasja. Do gości Kasuna podchodzę holistycznie - zawsze próbuję znaleźć pomysł na łączone terapie oraz zachęcam swoje podopieczne do zdrowego trybu życia. Z własnego doświadczenia wiem, że zdrowie skóry skóry zaczyna się od środka. Jako kosmetolog zdobywałam doświadczenie w kilku salonach masażu, SPA i kosmetyki, we wrocławskiej klinice chirurgii i medycyny estetycznej na Krzykach oraz wiedzę w renomowanej Wyższej Szkole Fizjoterapii na kierunku kosmetologia. Uważam, że piękno zewnętrzne jest równie ważne jak zewnętrzne, dlatego sztuki makijażu uczyłam się w warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji MakeUp Star. Na co dzień uszczęśliwiam swoje klientki dokładnością, precyzją, i wyczuciem estetycznym. Każdy zabieg staram się wykonać jak najlepiej i sprawić, by klientka wyszła odprężona i zrelaksowana. Moimi ulubionymi zabiegami, a w zasadzie te, w których działanie mocno wierzę są m.in. mikronakłucia skóry, Venus Viva i Venus Legacy, a także relaksująco-stymulujący masaż twarzy oraz przede wszystkim odpowiednio dobrana podstawowa domowa pielęgnacja skóry.

Jessica Salon Kosmetyczny Kasun

JESSICA
KOSMETOLOG/FIZJOTERAPEUTA

Jestem wykwalifikowaną masażystką i kosmetologiem. Kładę ogromny nacisk na ciągły rozwój. Na bieżąco śledzę nowości dotyczące mojej profesji oraz systematycznie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu  różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.

Na pierwszym miejscu stawiam wysoką jakość zabiegów i zadowolenie klienta. Praca z klientem sprawia mi olbrzymią radość, dzięki temu jestem zawodowo szczęśliwa i spełniona.

Ewelina Salon Kosmetyczny Kasun

OLA
KOSMETOLOG

W swojej pracy cenie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Jestem uśmiechniętą, pełną optymizmu i z głową pełną nowych pomysłów osobą. Kosmetologia to ogromna dziedzina wiec cały czas staram się szkolić, rozwijać i nabierać nowych umiejętności.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz, ale również lubię zadbać o  dłonie i stopy. W pracy najważniejszy jest dla mnie klient i jego potrzeby. Aktywne słuchanie i holistyczne podejście to podstawa podczas dobrze dobranych zabiegów.

Ola Salon Kosmetyczny Kasun

ANIA
KOSMETOLOG

Dysponuję najnowszą wiedzą w zakresie kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Od niedawna specjalizuję się w kompleksowej obsłudze klienta. Interesuję się wizażem oraz zabiegami związanymi z odnową biologiczną. Oprócz dokładności wyróżniam się również ogromnym poczuciem estetyki i indywidualnym podejściem do klientów. Stale poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje poprzez różne szkolenia i kursy. Kosmetologia to przede wszystkim moja pasja. Pozwala mi na wydobywanie ukrytego piękna, by każda moja klientka czuła się dobrze w swoim ciele i zaznała chwili relaksu w zabieganej rzeczywistości.

 

Weronika Salon Kosmetyczny Kasun

WERONIKA
KOSMETOLOG

Z wykształcenia jestem dyplomowaną kosmetologiem z ponad 8-letnim stażem pracy. Jestem osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Uczestniczę w różnych szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii. Specjalizuję się w stylizacji paznokci, w tym zakresie skończyłam kilka szkoleń, również jako instruktor. Wykonuję także zabiegi na twarz i ciało. Swoją prace traktuję jako pasję i hobby, w których się realizuję od wielu lat.

Iza Salon Kosmetyczny Kasun

IZA
KOSMETOLOG

Z zawodu, a przede wszystkim z pasji jestem kosmetologiem z dziesięcioletnim doświadczeniem, idącym do przodu wraz z rozwojem kosmetologi. Ciągle się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty, umiejętności, wiedzę przez licznie odbywane kursy, zdobyte certyfikaty np. z laseroterapii, makijażu permanentnego, mezoterapii igłowej. Specjalizuję się w mikropigmentacji oraz kosmetologii estetycznej, wykonuję specjalistyczne zabiegi na twarz, a także ciało.

Jestem osobą skrupulatną, do każdego klienta podchodzę indywidualnie, potrafiąc z wyczuciem i gustem doradzić odpowiednie zabiegi wydobywając przy nich naturalne piękno osób w różnym wieku. Usatysfakcjonowani klienci są dla mnie największą motywacją do pracy.

Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu

AGNIESZKA
FRYZJER I STYLISTA

Jestem fryzjerką z długoletnim doświadczeniem. Fryzjerstwo to moje zamiłowanie i pasja. Dla mnie to nie tylko tworzenie fryzury, ale przede wszystkim kreowanie nowego wizerunku. Moim atutem jest umiejętność łączenia własnej wizji wyglądu z tym co oczekuje klient. To przesądza o moich sukcesach i zadowoleniu klienta. Moja pasja nie pozwala mi stać w miejscu. Najnowsze kosmetyki i szereg szkoleń, na których doskonale swój warsztat i uzupełniam wiedzę o nowinki ze świata mody powoduje, że potrafię sprostać wymaganiom klientów i wychodzę naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Angelika Salon Kosmetyczny Kasun

ANGELIKA
FRYZJER I STYLISTA

Z zamiłowania i z zawodu fryzjer. Dziesięć lat doświadczenia, sprawiło, że czuję się w tym zawodzie pewnie i daje mi on wiele satysfakcji. Każdego Klienta traktuję indywidualnie, skupiając się całkowicie na jego potrzebach. Zdaję sobie sprawę, że trendy we fryzjerstwie wciąż ewoluują, dlatego lubię podejmować nowe wyzwania, które dają satysfakcję moim klientom, a mi pozwalają się rozwijać i realizować własne wizje.Szkolę się na bieżąco w akademii Loreal Professionnel, śledzę aktualne trendy i nowości w branży. Pragnę aby wszyscy Klienci, którzy usiądą na moim fotelu, czuli się wyjątkowo.

Katia Salon Kosmetyczny Kasun

KATIA
FRYZJER I STYLISTA

Pracowałam w najlepszych salonach L'oreal w Kijowie, gdzie dbanie o komfort i zadowolenie klienta było postawione na najwyższym miejscu. Lata szkoleń i praktyki L'oreal pozwoliły mi na osiągnięcie najwyższego kunsztu w zawodzie.

Patrycja Salon Kosmetyczny Kasun

PATRYCJA
FRYZJER I STYLISTA

Jestem młodą i kreatywną osobą. Swój zawód wykonuję z zamiłowania i pasji. Dla mnie każdy dzień w pracy jest czymś wyjatkowym. Staram się, aby każdy szczegół był dopracowany.Stylizacja fryzur, upięcia, warkocze,loki to są rzeczy, które kocham robić:) Cenię sobie kontakt z klientem:) Lubię rozwój i nowe wyzwania i ten zawód mi to zapewnia!